Neden Huncalife?

1-%100 Yurtiçi Sermaye ile kurulan,


2-Parfüm kategorisinde pazar lideri olan,


3-Sektöründe Türkiye’nin en yüksek primini veren,


4- Katalog alış fiyatı üzerinden %40 satış kazancı sağlayan,


5- İnsan ve çevre sağlığına dost ürünler üreten,


6- Yurtiçi ve Yurtdışın da geçerliliği olan güvenilir sertifikalara sahip,

7-Ortadoğu ve Balkanların en büyük kişisel bakım tesislerine sahip,

8-TURQUALTY markalaşma projesi kapsamında desteklenen,

9-Doğrudan Satış Derneğine üye olan tek Türk firması olması


10- Hiçbir yatırım yapmadan kendi işinizi kurabilme imkânı ve yüksek gelir elde etme hakkı veren,

11-Haklarınızı devredebilme ve miras bırakma imkanı sunan,

12-% 100 müşteri memnuniyeti garantisi veren geniş ürün yelpazesine sahip,

13-Kendi Ar-Ge merkezinde 1000'in üzerinde güzellik ve bakım ürününü geliştirip,üreten.

ASLINDA BUNLARIN DIŞINDA da HUNCALİFE TEMSİLCİSİ OLMANIZ İÇİN SAYISIZ NEDEN VAR.

EN ÖNEMLİLERİ ŞÖYLE ;

Adil ve Yüksek Kazanç: Aslında nerede çalışırsanız çalışın,bu bir resmi kurum yada özel bir şirkette olsa üstlerinizden amir yada patronunuzdan daha fazla kazanma ihtimaliniz yoktur.Belki siz daha çok çalışır,daha fazla emek verirsiniz ama üstleriniz sizden herzaman daha çok kazanırlar.Huncalife ta potansiyeliniz ve bu işe ayırdığınız zaman ile sürekli ve artan bir gelire sahip olursunuz.Sizden daha önce başlayanları ve üst sponorlarınızı gelir olarak herzaman geçme şansınız var.Ayrıca gelirinizde bir  üst limit yoktur.Ne kadar çok kazanmak istediğinize siz karar verir ve o doğrultuda çalışarak o geliri elde edebilirsiniz.Bu sayede siz uyurken bile düzenli bir pasif gelire sahip olursunuz.

Özgür Çalışmak ve Kendi İşinin Patronu Olmak: Hiç kimseden emir almadan tamamen kendi insiyatifinizle istediğiniz kişilerle ,istediğiniz kadar çalışma özgürlüğüne sahip olursunuz.Zamanınızı kendiniz ayarlayarak kimseden izin almak zorunda kalmadan çalışırsınız.Bu vesile ile kendinize,ailenize ve çocuklarınıza daha çok zaman ayırabilir,özgürlüğün ve kendi işinizin patronu olma duygusunun tadını çıkarırsınız.

Sosyallik ve Harika İnsanlarla Tanışmak:  HUNCALİFE sayesinde sizin gibi düşünen,özgür ve girişimci ruhlu harika insanlarla tanışır ve çevrenizi genişletirsiniz.İşimizin bizlere sunduğu imkanlar sayesinde eğlence,tatiller ve organizyonlara katılarak daha sosyal ve keyifli çalışırsınız.

Kazanmak için Kazandırmak: Bu sektörün en güzel yanlarından birisi de herkesin birbirini destekleyen bir çalışma şeklinin olmasıdır.Farklı sektörlerde genelde herkesin birbirinin yerinde gözü vardır.Bu yüzden de kimse altındaki birine işi tam anlamıyla öğretmez.Çünkü kendi yerini sağlamlamak ister.Bizde durum tam tersi işler,bildiğiniz herşeyi ekip arkadaşlarınızla paylaşıp onlara herşeyi tek başına yapacak hale gelinceye kadar öğretmekten kaçmazsınız.Çünkü;bilirsiniz ki kendinizi kopyladığınız kişi sayınız ne kadar fazlaysa siz daha çok kazanırsınız.Bu nedenle kazanmak için kazandırmak durumundasınız.

Risksiz ve Sermayesiz İş Kurmak: Hiçbir sermaye koymadan ,sadece günlük hayatımızda kullandığımız genel ihtiyaç ürünlerini alarak ve sevdiklerimize tavsiye ederek kazanabileceğimiz harika bir iş modeliyle karşı karşıyayız.Huncalife sistemine dahil olduğnuzda hiçbir maddi sermaye koymanıza gerek kalmadığı için hiçbir riskiniz de yoktur.Aksine kazancınız vardır.Batıracağınız bir para,kapatmak zorunda kalacağınız bir dükkan olmadan,kira ödemeden,eleman çalıştırmadan çok yüksek gelirler elde edebileceğiniz bir iş fırsatı sizleri bekliyor.

Bürokrasiden Kurtulmak: Şirket kurduğunuzda,ürün maliyetleri, kira, elektrik, su, çalışan maaşları, sgk, bağkur, kdv, stopaj, muhasebeci, görünmeyen giderler ve çok daha fazlasını harcarsınız.Üretimden tutunda, ürünün taşınmasından ve müşteri memnuniyetinden ayrıca tüm masraf ve giderlerden sorumlu olan şirket olup,bizler sadece işimizi masrafsız ve bürokrasiye takılmadan yaparak elde ettiğimiz kazancın mutluluğunu yaşarız.


Yeni Bir İş ya da Ek Gelir: Herkesin hayatta ek bir gelire yada bir B Planına ihtiyacı vardır.Yaşam standartlarınızı arttırmak yada geleceğe yatırım yapabilmek için kimse ikinci bir gelire hayır demez.Çalıştığı işinden elde ettiği geliri yetmeyenler ,işinde gelecek ve güven görmeyenler için sermayesiz herzaman başlayabilecekleriharika bir ekgelir modelidir.Huncalife sizlere esnek çalışma fırsatı sunduğu için asıl işinizi bırakmadan da çok rahat yapabileceksiniz.

Krizlerden Etkilenmez: Dünyada zarar etmeyecek şirketler varsa onlar da Doğrudan Satış Sektöründekilerdir. Çünkü gelirleri olmadığında giderleri de olmaz. Giderlerini ise kazançlarından dağıtırlar. Kozmetik sektörü zaten alan olarak kolay kolay krizden etkilenmez.Kokmamak ve bitlenmemek için yıkanmak zorunda kaldığımız sürece ürün tüketimi devam eder.Buda bizim işimizin herzaman geçerliliğinin ve hiçbir krizden kolay kolay etkilenmeyeceğinin de bir nevi garantisidir.


Çocuklarına Miras Kalır: Başkasının işinde çalışırsanız kovulduğunuzda, işi bıraktığınızda ya da emekli olduğunuzda her şey biter. En iyi ihtimalle emekli maaşı alırsınız.Öğretmen olsanız asla çocuğunuza mesleğinizi devredemezsiniz mesela.Yada diyelimki Tıp okudunuz,sizden sonrakilere varislerinize mesleğinizi devredemezsiniz.Yaptığımız iş öyle bir işki siz bıraktığınızda yada sakatlık veya ölüm durumunda işiniz ailenize miras kalır.Kazancınız kariyeniz sahip olduğunuz tüm hakları aileniz devr alır.

Dünya Seyahatleri ödüller :Çalışma hayatınızda genelde sadece aldığınız maaşla yetinmek durumunda kalırsınız..Özverinizin emeğinizin ve potansiyelinizin karşılığını takdir,ödül,tatil ve araçla motive eden şirket sayısı malesef çok azdır.Huncalife size tüm bu ayrıcalıkları sunar.Başarılarınız değer görür,takdir edilir.ödül törenlerinde sahnede kutlanır.Bunların yanısıra yurtiçi ve yutdışı tatiller kazanma fırsatı yakalar ve size hem işinizde hemde özel hayatınızda kullanabikeceğiniz araç tahsis edilir.Bunları emeğinizin karşlığı yaşamak inanın bana tarif edilemez bir duygu.

 

ayrac

Ailemizin Bir Parçası Olmaya Hazır Mısın?

Tek Yapman Gereken Alttaki Butona Tıklaman ve İletişim Bilgilerini Doldurman.
ok
ÜCRETSİZ HUNCALİFE TEMSİLCİSİ OL!

Endişelenmeyin. Tüm iletişim bilgileriniz bende gizli kalacaktır.

ÜCRETSİZ ÜYE OL
facebook SORU SORUN